5 ay önce boşanmıştı: Burak Sergen 4. kez evlendi


Ünlü oyuncu Burak Sergen, beş ay önce ihanet iddiasıyla boşandığı Nihan Ünsal’dan sonra aradığı mutluluğu tiyatrosunda genel müdür olarak çalışan Gizem Şağban ile buldu. Çift, Fuat Paşa Yalısı’nda gerçekleşen görkemli bir düğünle dünyaevine girdi.

2021 yılında nikah masasına oturduğu Nihan Ünsal ile geçtiğimiz ocak ayında ihanet iddiasıyla boşanan Burak Sergen, kısa süre içinde hayatına yeni bir yön verdi. Sergen, gözlerden uzak yaşadığı aşkını tiyatrosunda genel müdür olarak görev yapan Gizem Şağban ile resmileştirdi.

Sarıyer’de bulunan Fuat Paşa Yalısı’nda gerçekleşen düğünde, çiftin nikah şahitliğini Burak Sergen’in rol arkadaşı Asuman Dabak, dizinin yapımcısı Fatih Aksoy ve yayıncı kanalın CEO’su Cenk Soner üstlendi. Ünlü oyuncu, eşine duyduğu sevgiyi “Cici bir arkadaşımdı. Şimdi çok sevgili bir karım oldu” sözleriyle ifade etti.

Burak Sergen, daha önce üç kez evlenip boşanmış bir isim. 1991–1992 yılları arasında şarkıcı Pamela Spence, 1999–2018 yılları arasında Işıl Sergen ve 2021–2024 yılları arasında Nihan Ünsal ile evlilik yaşadı. Işıl Sergen ile olan ilişkisinden 15 yaşında Cansın adında bir oğlu bulunuyor.

BURAK SERGEN KİMDİR

Burak Sergen, 9 Şubat 1961 doğumlu Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Ankara Devlet Tiyatrosu’nda uzun yıllar görev yapmış olan Sergen, birçok önemli yapımda rol almıştır. Sanat kariyerine devam eden Sergen, aynı zamanda televizyon dizilerindeki performanslarıyla da tanınmaktadır.

GİZEM ŞAĞBAN KİMDİR

Gizem Şağban, Burak Sergen’in tiyatrosunda genel müdür olarak görev yapmaktadır. Şağban, iş hayatındaki başarıları ve organizasyon yetenekleriyle tanınmaktadır. Burak Sergen ile yaşadığı aşk, çiftin evliliği ile taçlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir